oru tıkanıklığı açma uzmanlık gerektiren işlerdendir. Eğer doğru bir şekilde tıkalı borulara müdahale etmezseniz eviniz irili ufaklı birçok hasar oluşur.

Önemli : Tıkanan borular suları hızlı bir şekilde geri vererek evinizde su baskınları yaşamanıza neden olurken birçok eşyanızı kullanılamaz hale getirir.

Mobilyalarınız elektronik eşyalarınız ve ya diğerleri tümü bu su taşkınları sonucunda hasar görür.

Bu da maddi olarak sizleri büyük bir sıkıntıya sokar. Botu tıkanıklığı açma konusunda uzman olan kurumsal firmalar ile çalışmanız halinde bu tür sıkıntılar ile karşılaşmazsınız.

Değerli müşterilerimiz, tıkalı olan tuvalet, banyo giderleri, lavabo boru giderlerinizi kırmadan kameralı cihazlarla açıyoruz. İstanbul’un tüm ilçelerine fiyat farkı olmadan hizmet vermekteyiz.

Robotla Gider Borusu Açma

Sorunlarınız kalıcı olarak çözümlendiği için aynı yerden aynı sorunlar ile asla karşı karşıya gelmezsiniz. Özel olarak tasarlanmış kameralı robotlar ve tıkanıklık açıcı robotlar yardımı ile tıkalı boru açma işlemleriniz çok geçmeden gün içerisinde bitirilir.

Uzman ekipler almış oldukları eğitim sayesinde evlerinizde oluşabilecek hasarları önceden tespit ederek engeller. Kırmadan dökmeden bütün işlemlerinizi profesyonel bir daire içerisinde tamamlar. Borularda oluşan tıkanmalar neler sebep olur diye baktığımızda evlerden ve ya iş yerlerinden atılan atıkların olduğunu fark ederiz. (bknz. tuvalet açma)

Kameralı Gider Borusu Açma

Mutfaklardan lavabolardan banyolardan ve ya tuvaletlerden atılan atıklar kısa sürede sisteminizde tıkanmalara yol açar. Özellikle tuvalet borularında oluşan boru tıkanıkları diğerlerine göre daha zor bir şekilde çözümlenir. Bu noktalarda oluşabilecek hasarlarda evlerinizde lağım sularının dolaşmasına olanak sağlar. Bu da evinizde yaşanmaz hale getirir. Kurumsal firmamız boru tıkanıklığı açma işlemlerini nerede olursa olsun aynı hassasiyet ile gerçekleştirir. Tuvaletlerde banyolarda mutfaklarda oluşan tıkanıklara hızlı ve kalıcı çözümler sunarak sizlere büyük kolaylık sunar.

Bizleri aradığınız takdirde uzman ekiplerimiz kısa sürede yanınızda olarak gerekli cihazlarla işlemleri başlatır. Tıkalı boru açma için kameralı robotlar kullanılarak boru hatlarından kısa sürede net bir şekilde görüntüler elde edilir. Bu görüntüleri detaylı bir şekilde değerlendiren firma personelimiz doğru yöntemler ile boru tıkanıklığı açma işlemlerini hızlandırır.

Tıkanıklık açıcı robotlar yardımı ile tıkalı bölgeye yüksek su basınçları gönderilerek işlemleriniz bitirilir. Son olarak işlemleriniz gerekli kontrol çalışmaları ile sonuçlandırılır. Sizlerde tıkanık boru açma işlemlerinizi günün her saati birçok farklı noktadan hizmet sunan firmamıza gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.