Robotla Lavabo Açma

Lavabolar özellikle bayanların en çok zaman geçirdiği kullanım alanları arasında yer almaktadır. Zaman içerisinde yemek artıkları, yağ gibi suda çözünemeyen yabancı cisimler borular içerisine yerleşmektedir. Borular içlerinde de tortuların oluşmasına neden olmaktadır. Boruların ağız kısımlarının geniş olmaması, bağlantı noktalarının yanlış yapılmış olması nedeni ile de tıkanıklıklar kaçınılmaz olmaktadır. Lavabo tıkanıklığı açma işine giriştiğinizde de eski yöntemleri kullanarak sorununuzu çözmeye çalışırsınız.

İstanbul’un tüm ilçelerine aynı gün servis aynı fiyata hizmet veriyoruz, Tıkalı olan lavabo giderlerini kamera ile görüntüleyerek robot cihazla açıyoruz.

Tellerle lavabolara müdahale ya da pompalama yöntemi en sık kullanılanlardır. Siz bu şekilde yaptığınız sürece de tıkanıklığı kısa süre açmaktasınız ancak tıkanıklığın daha da artmasına neden olmaktasınız. Lavabo tıkanıklığı sorununuz olduğunda sizlere profesyonel hizmet verecek olan firmalardan destek almanız gerekmektedir.

Lavabo tıkanıklığı açma konusunda sizlere en kaliteli hizmeti verecek olan firmalar bulunmaktadır. Bu firmaların ellerinde bulunan cihazlar tıkanıklıkların açılması için üretilip tasarlanmaktadır. Cihazların kameralı olduklarından boruların içlerini görüntüleyebilen aparatları bulunmaktadır. Bu aparatlar ile tıkanıklığın nedenini tespit etmektedirler. Tıkanıklığın nedeni tespit edildikten sonra bilgisayar ortamına aktarılmaktadır. Bilgisayarda uzmanlar tarafından incelenmektedir. Uzmanlar tıkanıkların kesin çözümünü tespit ettikten sonra açmak için başlayacaklardır. Tıkanıklıklarla başa çıkabilen ve tamamen yok olmasını sağlayan yöntem yüksek su basıncıdır. Su ilk başta yavaş daha sonra tanziki arttırılarak gönderilmektedir. Borular içerisine yapışan tortular parçalanarak yok edilmektedir. Bu işlem kontrollü olarak birkaç kez tekrarlanmaktadır. Böylece de tıkanıklıklar ortadan kaldırılmaktadır. Kameralı cihazları ile son kontrollerini yaptıktan sonra da iş bitirilmektedir.

Robot Cihazla Kırmadan Lavabo Açma

Lavabo tıkanıklığı açma sizin değil profesyonel firmaların eğitimli personellerle yaptığı bir iştir. Tesisatlarınızdaki sorunlardan dolayı tıkanıklıkları sürekli yaşıyorsanız bu durumda borularınızın değiştirilmesi gerekmektedir. Bunun için de firmalardan destek alabilirsiniz. Yeni bir ev yaptırmak istiyorsanız tesisatlarınızı profesyonel firmalara yaptırmalısınız. Ellerinde bulunan malzemeleri kaliteli seçmekte ve işlerini titiz yapmaktadırlar. Sizde işin en iyi olmasını ve ileride sorun yaşamamayı tercih ediyorsanız en başından önlem almalı ve yaptıracağınız her şeyi profesyonel personellere yaptırmalısınız. Aksi takdirde sorunlarla karşılaşmanız kaçınılmaz olacaktır. Ellerinde çalışma belgeleri olan firmaları tercih etmelisiniz.