Kanalizasyon Rögar Açma

 

Kanalizasyon açma çalışmalarını modern teknoloji ile yürüten kurumsal firmalar sorunların çözümünü kısa sürede sorunsuz bir şekilde tamamlamayı başarır. Eskiden günlerce haftalarca süren çalışmalar robot teknoloji yardımı ile sadece saatler içerisinde bitirilirken modern cihazlar ile etrafa daha fazla zarar vermeden ortadan kaldırılır

Kanalizasyon, kanal, rögar gibi gider tıkanıklarını kameralı cihazlarla görüntüleyerek robot cihazlar ile borulara zarar vermeden açıyoruz. Tadilatsız kanal açma hizmetimiz için bizi arayabilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Tıkalı Rögar Kanallarını Açıyoruz

tıkalı kanalizasyon açma

Bu noktada robot görüntüleme kameralar ve kanal açma robotları yardımı ile lağım & kanalizasyon hatları baştan sona kadar taranırken temizleme işlemleri yapılır.

Uzman kadrolar ile bu cihazların kullanımını yapan firmalar kanalizasyon açma temizleme işlemlerinin her aşamasında oluşabilecek sorunları ortadan kaldırır. Kanal hatlarında tıkanıklık sorunları baş gösterdiğinde lağım suları yavaş bir şekilde ortaya çıkarak kötü kokular oluşturur.

Kanalizasyon Boru Giderlerini Cihazla Açıyoruz

Buna bağlı olarak salgın hastalıklar hızlı bir şekilde insanlar hayvanlar arasında yayılarak daha kötü bir hal alabilir. Bu nedenle sorunlara hızlı bir şekilde müdahale ederek kesin çözümler sağlamak önem taşır. Kazarak ve ya kanal içlerine insanlar göndererek bu sorunları çözmeye çalışan kimseler işlerin daha da uzamasından başka bir iş yapmaz.

Oysaki teknolojik cihazlar yardımı ile hızlı bir şekilde yapılabilecek işlemler bu tür klasik yöntemler ile haftalarca sürebilir. Tıkalı kanal boru hatları boyunca kazılar yapılmaya başlanıldığı an tıkanıklığın yeri geç tespit edilmektedir. Yapılan yanlış kazı işlemleri de sürede kanal borularına zarar verebilmektedir.

Oysaki bu işlemleri yapmak için kameralı kanalizasyon açma işlemleri kurumsal firmalar ile yapılmaktadır. Kurumsal firmamızda herhangi bir şekilde kazı işlemleri olmadan logar hatlarına insan gönderilmeden bu işlemleri çalışmaları gerçekleştirir. İnsan yerine kameralı robotlarımız gönderilirken daha sağlıklı görüntüler almamız sağlanırken insan hayatı da tehlikeye atılmaz.

Kamaralı robotlarımızın göndermiş olduğu bilgileri inceleyen firma çalışanlarımız robot açma cihazlarımız ile olaylara müdahale etmeye başlar. Kanal boru hatlarından tıkanıklık açma robotlarımız ile yüksek basınçlı sular gönderilerek sorunlarınız tamamıyla ortadan kaldırılır. Kanalizasyon açma işlemleri bu sayede kırıp dökme kazma gibi işlemlerden uzak bir şekilde yapılırken paranız cebinizde kalırken insan sağlığı da bu anlamda korunmuş olur.