Çekmeköy Gider Açma

 

Tesisat sektörünün lideri Garanti tesisat firmamız, pimaş açma hizmeti veren kurumsal bir firmadır.tıkalı pimaş açma, tıkalı pimaş nasıl açılır, tıkalı pimaş açma çekmeköy, tıkalı pimaş boru nasıl açılır Kameralı ve bilgisayar destekli cihazlar ile tıkalı olan pimaş ve giderleri kırmadan açmaktadır. 37 adet uzman personeli ve 15 adet servis aracı ile İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine ulaşmaktadır. Tıkalı olan pimaşlar için firmamız hafta içi ve hafta sonu siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Pimaşlar, banyo, tuvalet gibi pis su gider atıklarının tahliyesinde rol oynayan borulardır. Pimaşlarının tıkanmasındaki en önemli etken, suda erimeyen cisimlerdir. Örneğin ıslak mendil, rula halinde atılan peçete ve tuvalet kağıtları, plastik cisimler pimaşları tıkayan cisimlerdir.

Pimaşlar, banyo, tuvalet, lavabo, logar ve kanalizasyonlarda bulunur, tıkanan pimaş nerede olursa olsun mutlaka profesyonel firmamız tarafından kameralı cihazlarla tespit edilip, robot cihazlarla açılmaktadır.

Sadece bu tür cisimler sebebiyle de tıkanmazlar, örneğin tesisat gider hatlarınızda ki bir çöküntü de pimaş tıkanıklığına sebep olmaktadır. Bu çöküntü kalitesiz tesisat malzemeleri kullanımından yada bina inşaatı esnasında yanlış kurgulanmış tesisat hatlarından kaynaklanabilir.

Pimaş Aç Kimyasalları Kullanılmalı mı ?

Tıkanıklığa sebep olan çok basit bir atık ise bu tür kimyasallar kullanabilir ve açabilirsiniz. Ancak tıkanıklığa sebep olan daha büyük bir cisim ise, bu tür kimyasallar tıkanıklığı açmak yerine daha fazla tıkanmasına, tıkayan maddelerin daha fazla yoğunlaşmasına sebep olurlar, hatta pimaş boruların ek yerlerinin açılmasına, gevşemesine ve delinmesine sebep olurlar, Garanti tesisat olarak pimaş aç kimyasalları kullanımını tavsiye etmiyoruz.

Pimaş Aç Kullanmak

Pimaş ve lavabo açıcı olarak satılan kimyasalların bir damlası vücudunuza değdiğinde yakar, asit içerikli bu kimyasallar hem sağlığınızı tehdit eder hemde pimaş borulara, contalarının erimesine ve pimaşların delinmesine sebep olur.