Tıkalı Lavabo Açma

 

Evlerimizde ve iş yerlerimizde rastladığımız lavabo tıkanıklığı sorununu çözmek için günümüzde alanında uzman birçok firma kurulmuştur.tıkalı lavabo açma, tıkalı gider açma, tıkalı klozet açma, lavabo açma Alanında uzman bulunan bu firmalar gerek kullandıkları gelişmiş teknolojik aletler gerek uyguladıkları yöntemler gerek ise sahip oldukları uzman personelleri sayesinde bu gibi lavabo açma sorunlarınızı kolaylıkla ve daha az masrafla çözmektedirler. Firmamızın uzman personel ekibi lavabo açma gibi sorunların çözümünü iki aşamada gerçekleştirmektedirler. Bu aşamaların ilki olarak lavabo tıkanıklığının meydana gelmesine sebep olan asıl durum tespit edilir.

Firmamız personelleri lavabonun tıkanmasına sebep olan asıl durumu tespit etmek için firmamızın gelişmiş teknolojik bir ürünü olan kamera ile görüntü alma tekniğini kullanırlar. Firmamız personelleri tarafından kullanılan kamera ile görüntü alma tekniği sayesinde lavabonun tıkanmasına sebep olan asıl durum tespit edildikten sonra firmamız ikinci aşamaya geçmektedirler. Firmamız personelleri ikinci aşama olarak firmamızın gelişmiş teknolojik ürünü olan çelik helezon yaylı robot kullanılır.

Firmamız personelleri tarafından kullanılan çelik helezon yaylı robot ile lavabo giderine atılan peçete, yemek artıkları, saç ve sakal gibi kıllardan dolayı lavabo giderinde meydana gelen tabaka ve tortular parçalara ayrılır. Lavabo giderinde meydana gelen tabaka ve tortuların çelik helezon yaylı robot sayesinde parçalara ayrılmasının ardından lavabo giderinde bulunan bu parçalar su ile kanalizasyona dökülür. Lavabo giderinde bulunan tabaka ve tortuların parçalara ayrılıp kanalizasyona dökülmesi ile birlikte lavabo giderinizde bulunan tıkanıklık giderilmiş olacaktır.

Firmamız personelleri tarafından kullanılan yöntemler ve teknolojik aletler ile lavabo açma sorununuzu herhangi bir kırma ve dökme işlemi gerçekleştirmeden çözmüş olacağız. Lavabo açma probleminizde herhangi bir kırma ve dökme işleminin gerçekleşmemesi sizler için daha az zahmetli olacaktır. Ayrıca eski klasik yöntemler olan şiş, demir çubuk, basınçlı su pompası gibi nesneler veya lavabo aç, kezzap, tuz ruhu gibi kimyasal maddelerin kullanılması lavabo giderlerinde bulunan boruların delinmesine veya erimesine sebep olduğu için sizlere daha pahalıya mal olacaktır. Bu gibi klasik yöntemler lavabo açma gibi daha birçok sorunlarınızın çözümünde kesin çözüm teşkil etmez. Bu gibi klasik yöntemler sorunlarınıza sadece geçici çözümler üretmektedirler. Bu yüzden de etkili olamaz.