Robotla Tuvalet Açma İşlemi

 

Garanti Tesisat firmamız, tesisat sektöründe tıkanıklık açma hizmeti veren kurumsal firmalardan biridir. Teknolojinin getirdiği yenilikleri takip ederek, bilgisayarlı, kameralı cihazlar ile tıkalı olan tuvalet ve giderleri uzman kadromuz ile açmaktayız.tıkalı lavabo açma 8 adet servis aracımız 17 personelimiz ile hafta içi ve hafta sonu tüm günler hizmetinizdeyiz. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine aynı fiyat politikamız ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Tuvalet giderleri, içine atılmaması gereken maddelerin atılması sonucu tıkanır, bazende alt kattaki komşunuzun gider boruları tıkandıysa da sizi etkiler, tuvalet açma için pimaş açıcı kimyasallar kullanmak yada internette yüzlerce yayınlanan tuvalet nasıl açılır videoları ile zaman kaybetmeyin.

Tuvalet tıkanıklığı açma firmamız robot cihaz ve kameralı cihaz teknolojisi kullanır, alaturka tuvalet açma, klozet açma, alafranga tuvalet açma, tıkanmış tuvalet açma, tuvalet borusu tıkanıklığı açma, tıkalı tuvalet nasıl açılır, pratik tuvalet açma yöntemleri, wc açma, tıkanmış tuvalet açma sorunlarınıza çözüm olarak uzman personellerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Çünkü bu tür videolarda kullanılan kimyasal maddeler, tuvaletteki pimaş borularına zarar verir, hatta alt kattaki komşunuzun tuvaletine su sızdırabilir, çünkü pimaş boruları çatlar yada erirse zamanla damlama yapar bu damlacıklar alt kattaki komşunuzun tavanında kararma daha sonra rutubet ve kısa süre içerisinde su sızıntısına sebep olur.

Tuvalet Tıkandı Ne Yapmalıyım ?

Garanti Tesisat Firmamız, Kameralı Cihazlarla Tuvalet ve Gider Borularını Görüntüleyerek Olası Tüm Sorunları Tespit Eder, Robot Cihazlarla Tuvalet Pimaşlarına Zarar Vermeden Tıkanıklıkları Açarız.

Tuvalet Taşma Yapıyor ?

Tuvaletlerde taşma sorunu genellikle bina önündeki logarın tıkanmasından yada diğer dairelerde ki tıkanan boru hatlarından meydana gelebilir, böyle bir durumda öncelikle bina yöneticinize durumu bildirin logardan kaynaklanan bir durumsa, gar tıkanıklığı açma cihazı ile müdahale edilmesi gerekir, sorun alt kat komşunuzdan kaynaklanıyor ise, söz konusu tıkanıklık yaşanan dairede kameralı cihazlarla kontrolleri sağlanıp robot cihazlarla tuvalet tıkanıklığına müdahale edilmesi gerekir.

Sifonu Çekince Pislikler Neden Gitmez ?

Sifonu çektiğinizde pislikler gitmiyor ve taşma yapıyorsa öncelikle tuvalet giderine attığınız nesneleri düşünün, böyle bir nesne attıysanız, ve giderin hemen ağzında takılı kaldıysa bir tel yardımı ile müdahale eden ancak söz konusu cisim giderde ilerlemiş ve görünmüyor ise, mutlaka Garanti tesisat firmamızdan destek almalısınız. Firmamız kameralı cihazlar ve tuvalet açma robotları ile kısa sürede tıkanıklığı açmaktadır.

Kameralı Robot Cihazlarla Açıyoruz

Firmamız Garanti tesisat, teknolojinin yeni ürünü olan boru içi kameralı görüntüleme cihazları ile, söz konusu tıkalı olan bölgeyi tarar, görüntüleme esnasında tıkayan nesneleri size kamera ile gösterebilir, tıkanan tuvalet, alaturka yada alafranga olabilir, kullanmış olduğumuz cihazlar her türlü gider borularının içini rahatlıkla tarayabilir ve sorunun sebebini bulabilir.

Tuvaletlerde yaşanan tıkanıklığın sebebi bulunduktan sonra robot cihazlarla etrafa zarar vermeden, kırmadan dökmeden tıkanıklığı kısa sürede açarız. Eğer tıkanıklık rögar ile bağlantılı ise endişe etmeyin, firmamız rögar içi görüntüleme cihazları ile rögarda yaşanan tıkanıklıkları da çözüme kavuşturmaktadır.

Benzer sorunlar : tıkanıklık açma, tuvalet tıkandı, tıkalı tuvalet açma, tuvalet açan firmalar, tuvalet neden tıkanır, tuvalet nasıl açılır, klozet açan firmalar, tuvalet tıkanıklığı açma, tuvalete ped kaçtı, tuvalete oyuncak kaçtı, tuvalet gideri tıkandı, gider tıkandı nasıl açılır, tuvalete bez kaçtı, tuvalet açıcı, tuvalet tıkandı nasıl açarım, tıkalı gider açma, tıkanmış tuvalet açma