Kırmadan Su Kaçağı Bulma

 

İstanbulda kırmadan su kaçağı bulmak için bizi arayabilirsiniz. Evlerde veya iş yerlerinde kimi zaman su tesisat sistemlerinde meydana gelen arızalanmalar kimi zaman da su tesisat borularının kurulumu yapılırken yapılan yanlış işlemler yüzünden kaçaklar meydana gelmektedir.

 

Bu kaçakların meydana gelmesi ile evlerin veya iş yerlerinin su tesisat sistemlerinin geçmiş olduğu yerler harap hale gelir. Çünkü oluşan su kaçakları duvarlar da nemlenme ve rutubetlenme oluşur.

 

su kaçak tespiti, su kaçak, su kaçak tespit çekmeköy, su kaçak tespit istannul, su kaçak tespit üsküdar, su kaçak testi

Bunun yanı sıra tavandan su damlacıkları dökülür ve evlerin banyo ve tuvalet gibi yerlerinde su birikintileri meydana gelir. Bu şekilde oluşan sorunlar yüzünden evler harap duruma düşer ve evlerin bazı bölgeleri kullanılamaz hale gelir. Bu yüzden meydana gelen su tesisat kaçakları zamanında tespit etmek ve tespit edilen bu kaçakları onarmak adına dalında uzman olan personellerden yardım almak gerekmektedir.

Su sızıntılarını kırmadan dökmeden kameralı, bilgisayarlı, akustik dinleme cihazları ile buluyoruz, uzman personellerimiz aynı gün servis hizmeti vermektedir. Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine aynı ücrete hizmet vermektedir.

Cihazla Kırmadan Su Kaçaklarını Buluyoruz

Çünkü sıradan iş meselesi ile çalışmakta olan ustalar yaptıkları işlemleri kırmadan vaya parçalamadan halledemez. Bunun sebebi ise su tesisat borularının duvarların içinden veya fayansların altından geçmesidir. Bunun için uzman ekiplerimiz kırmadan su kaçağı bulma işlemlerini yapmamak ve sizlere fazladan maddi ve manevi sorunlar yaşatmadan su tesisat kaçağı bulma işlemleri için teknolojik cihazlar kullanmaktadır.

Uzman ekiplerimiz bu teknolojik aletleri kurumsal firmamızın bünyesi altında eğitimler alarak kullanmakta ve bu şekilde işlemlerini sorunsuz ve düzgün bir şekilde yapmalarını sağlamaktadır.

Tespit Edilen Su Kaçaklarının Onarımı da Yapıyoruz

 

Kurumsal firmamızın uzman ekipleri su tesisatı kaçağı bulma işlemleri için elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazları, termal görüntü alma mekanizmaları ve akustik ses dinleme robotlarını kullanmaktadır. Uzman ekiplerimiz elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazlarını kullanarak su tesisat borularının yerini tespit eder ve bu sayede duvarları veya fayansları kırarak borulara ulaşma işlemlerinin yapılmasını engellerler.

 

Su sızıntısı tespit edilen ve geçiş noktaları bulunan su tesisat borularında oluşan kaçakları bulmak adına da uzman ekiplerimiz ısıya ve sese duyarlı olan termal görüntü alma cihazlarını ve akustik ses dinleme robotlarını kullanır. Bu cihazlar sayesinde temiz su hatlarında ve pimaş gider hatlarında meydana gelen su kaçaklarının yeri bulunur ve uzman ekiplerimiz tarafından gerekli işlemler yapılarak bu kaçaklar tamir edilir. Bu sayede su tesisat kaçağı bulma ve bu kaçakların onarılma işlemleri gerçekleştirilir ve sorunlar ortadan kaldırılır.