Robotla Pimaş Açma

 

Kurumsal firmamızın dalında uzman olan personelleri kanal temizliği ve kanal açma işlemlerini teknolojik robotlar ile yapar. Bu teknolojik robotlar kamera görüntü alma ve çelik holezonlu cihazlarıdır. Uzmanlarımız bu üstün modern teknolojik aletleri kullanarak çevredeki kanal, kanalizasyon ve rögar hatlarını temizler ve buralarda meydana gelmiş olan tıkanıklıkları ortadan kaldırır. Peki kanal tıkanıklığının ortaya çıkmasında etkili olan faktörler nelerdir ?

Cihazla ve Bilgisayarlı robot ekipmanları ile kırma dökme olmadan tıkalı olan pimaş giderlerini açıyoruz, Firmamız hafta sonu dahil İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.

Kanal tıkanıklıkları çoğu zaman evlerde kullanılan atık maddelerden çoğu zamanda çevreye atılan çöpler yüzünden tıkanır. Bunların yanında fabrika gibi iş yerlerinde de kullanılan atık maddelerin kanalizasyon borularına dökülmesi kanal tıkanıklığı ortaya çıkartır. Tıkanıklığa sebep olan maddeler nelerdir ?

Kameralı Robot Cihazlarla Kırmadan Pimaş Açma

Evlerin tuvaletlerinde kullanılan tuvalet kağıdı, kadın petleri mutfaklarda kullanıldıktan sonra gider hatlarına dökülen çay demleri, pirinç artığı ve evsel atık yağlar ile banyo gider hatlarına atılan ıslak mendil, temizlik bezi ve kireçli sulardır. Bu gibi maddelerin yanında çevrede biriken çöpler de ( kola kutuları, ağaç dalları ve yaprakları, toprak fazlalığı, kağıt mendiller, gazete parçaları vs. ) kanal tıkanıklıklarına sebep olur. Peki bu maddelerin ortadan kaldırılması için kullanılan robotlar nasıl bir işlem görür ?

Robotla Tıkalı Pimaş Açma Hizmeti

Robotla kanal açma işlemlerinde kurumsal firmamızın dalında uzman olan personelleri önce kamera görüntü alma cihazını kullanır. Bu teknolojik robot sayesinde kanal içlerinden görüntüler alabilir ve görüntülerden yola çıkarak hem tıkanıklığın ana kaynağını tespit eder hem de tıkanıklığa sebep olan madde ve cisimlerin ne olduğunu belirleriz. Daha sonra çelik holezonlu robotları devreye sokarız. Çelik holezonlu robotlar ile kanal içlerinde tıkanıklığa sebep olan bütün madde ve cisimleri parçalarız. Parçalanamayan cisimleri ise çelik holezonlu robotun yaylarına takarak yüzeye çıkartırız.

Bu maddeler de uzmanlarımız tarafından toplanılarak çöplere atılır. Bu şekilde maddeler parçalandıktan sonra boru yüzeylerinde oluşmuş olana tabakalaşma, tortulaşma ve kireçlenme gibi faktörlerde temizlenir. Bu sayede kanal boruları ve kanal içleri tamamı ile temizlenmiş olunur. Yapılan her işlem sorunsuz ve masrafsız bir şekilde yapılır ve işlemler sağlık açısından en uygun şekilde halledilir. Uzmanlarımız ayrıca işlemlerinin sonunda size yaptıkları işi anlatan iş sözleşmesi ve garanti kapsamına giren yerlerin garanti belgesini de sunar.