Lavabo gider hatlarında meydana gelmiş olan tıkanıklıklar üstün modern teknolojik aletler kullanılarak ortadan kaldırılır. Bu modern teknolojik aletler kurumsal firmamızın altyapısı altında bulunan kamera görüntü alma ve çelik holezonlu robotlardır. Bu modern teknolojik aletleri kullanmak için uzmanlarımız özel eğitimler alır ve bu eğitimleri sayesinde evinize zarar gelmesine engel olur.

Kurumsal firmamızın dalında uzman ve eğitimli personelleri kullandıkları teknolojik aletler ile evlerinize yardım istediğiniz takdirde gelir ve lavabo gideri açma işlemleri için bu teknolojik aletlerin kurulumunu yapar. Bu kurulumdan sonra lavabo gideri açma işlemlerine başlar ve size sorun yaratan etkenleri ortadan kaldırır. Bu işlemlerde önce lavabo gider hatlarında tıkanıklığa sebebiyet veren madde ve cisimlerin tespit edilmesi vardır. Dalında uzman olan personellerimiz bu madde ve cisimleri tespit etmek için kamera görüntü alma cihazını kullanır.

Bu teknolojik cihaz yardımı ile görüntüler alır ve bu görüntülerden yola çıkarak hem tıkanıklığın ne derece büyük olduğuna bakar hem de tıkanıklığın ana kaynağının nerede olduğunu tespit eder. Bu şekilde sıradan iş meselesi ile çalışmakta olan ustalardan farklı bir yöntem belirlenmiş olunur ve bu işlemde size masraf çıkması engellenmektedir. Sıradan iş meselesi ile çalışmakta olan ustalar lavabo gideri açma işlemlerinde tıkanıklığı çıplak gözle görmeyi amaç edinirdir. Çünkü ustalar teknolojik cihazların yardımı ile çalışmaz.

Bu da tıkanıklığı tespit etmek için lavabo gider hatlarını kırmayı ve lavaboların geçiş noktalarında olan fayansları kırmayı gerekli kılardı. Ustalar için gerekli olan bu yöntem yüzünden fayans hatları ve lavabo boruları kırılırdı ve bu da ağır yüklü faturaların çıkmasına sebep olurdu. Bu gibi sorunlardan kurtulmanız ve size ağır faturaların çıkmasına engel olmak içinse dalında uzman olan personellerimiz kamera görüntü alma cihazını kullanır. Peki kamera görüntü alma cihazı ile tıkanıklık tespit edildikten sonra lavabo gideri açma işlemleri nasıl gerçekleşir

Dalında uzman olan personellerimiz kamera görüntü alma cihazı ile tespitler yaptıktan sonra çelik holezonlu robotları devreye sokar. Bu teknolojik cihazın başlıkları çelik yaylardan oluşmakta ve kendi ekseni etrafında matkap gibi dönmektedir. Bu da tıkanıklığa sebep olan maddeleri parçalama için gereklidir. Çelik holezonlu robotlar lavabo gider hatlarında tıkanıklığa sebep olan maddeleri tabakalaşmaları ve kireçlenmeleri oldukları yerde parçalar ve pis su gider yollarının tekrardan açılmasına olanak sağlar. Böylelikle masrafsız bir şekilde lavabo gideri açma işlemleri çözüme kavuşturulmuş olunur.